Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

2012

WSK MASTERS SERIES KF2
MURO LECCE (I)
1. Místo Tiene Felice (I) - CRG/BMB
3. Místo Joyner Tom (GB) - LH/BMB

WSK MASTERS SERIES KF2
SARNO (I)
2. Místo Joyner Tom (GB) - LH/BMB

WSK MASTERS SERIES KF2
CASTELLETTO (I)
3. Místo F. Tiene (I) - CRG/BMB

WSK MASTERS SERIES 2012 Celkové výsledky seriálu
2. Místo Tiene Felice (I) - CRG/BMB
3. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB

Trofeo Andrea Margutti
LONATO (I)
KF3
3. Místo Alex Palou (E) - CRG/BMB
KF2
1. Místo F. Tiene (I) - CRG/BMB
2. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB

WSK EURO SERIES
SARNO (I)
KF3
1. Místo Alex Palou (E) - CRG/BMB
3. Místo Nikita Sitnikov (RUS) - Tony Kart/BMB
KF2
2. Místo Pavel Rudakov (RUS) - Tony Kart/BMB

CIK-FIA European KF3 Championship 2012
VARENNES (F)
1. Místo Alex Palou (ESP) - CRG/BMB

WSK EURO SERIES
D ARGENTON (F)
KF3
3. Místo Alex Palou (ESP) - CRG/BMB
KF2
1. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

CAMPIONATO ITALIANO
SARNO (I)
KF2
1. Finále
1. Místo Gani Vigorito (I) - Birel/BMB

CIK-FIA MISTROVSTVÍ SVĚTA MOTOKÁR
SUZUKA (JAP)
Finále 2
3. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

Finále 3
2. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB
Finále 4
1. Místo Davide Fore (I) - CRG/BMB

CHAMPIONATO ITALIANO
UGENTO (I)
KF3
Finále 2
1. Místo Mauricio Baiz (Ven) - Birel/BMB
KF2
Finále 2
1. Místo Gianni Vigorito - Birel/BMB

CIK-FIA VIKING TROPHY
Pori (Fin)
KF3
1. Místo Nikita Sitnikov (RUS) - Tony Kart/BMB
3. Místo Dmitriy Stanishevskiy (RUS) - Tony Kart/BMB

WSK Euro Series
4. závod Zuera (SP)
KF3
2. Místo Alex Palou (SP) - CRG/BMB
KF2
2. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

CIK-FIA European Championships
PFI BRANDON (GB)
KF2
Závod 1
3. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

Závod 2
1. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

Celkové výsledky WSK Euro Series 2012
KF3
1. Místo Alex Palou (SP) - CRG/BMB
KF2
2. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

CIK-FIA European Championships
celkové výsledky 2012
KF3
2. Místo Alex Palou (SP) - CRG/BMB
KF2
3. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

CIK-FIA WORLD CUPS 2012
ZUERA (SP)KF2
KF2
1. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB
3. Místo Jordon Lennox-Lamb (GB) - CRG/BMB
4. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB

TROFEO DELLE INDUSTRIE
LONATO (I)

CIK-FIA WORLD KARTING 2012 MACAO

KF 2
1. Místo Igor Walilko (PL) - LH/BMB

CIK-FIA MISTROVSTVÍ SVĚTA MOTOKÁR
MACAU MACAO-CHINA
Finále 1
1. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB
Finále 2
1. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB
3. Místo Jordon Lennox-Lamb (GB) - CRG/BMB
Finále 3
1. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB
3. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB
Finále 4
1. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB
2. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB

CIK-FIA WORLD KARTING CHAMPIONSHIP 2012
Celkové výsledky seriálu
2. Místo Tom Joyner (GB) - LH/BMB
3. Místo Felice Tiene (I) - CRG/BMB
5. Místo Jordon Lennox-Lamb (GB) - CRG/BMB
6. Místo Davide Fore (I) - CRG/BMB
MISTROVSTVÍ RUSKÉ FEDERACE 2012
Celkové výsledky
KF3
1. Místo Nikita Sitnikov (RUS) - TonyKart/BMB
2. Místo Aleksandr Vartaňan (RUS) - TonyKart/BMB
3. Místo Dimitrij Stanisevskij (RUS) - TonyKart/BMB
KF2
1. Místo Kiril Korolevskij (RUS) - TonyKart/BMB
2. Místo Kiril Karpov (RUS) - TonyKart/BMB

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2012
Celkové výsledky
KF2
1. Místo Ondřej Kočka (CZ) - Maranello/BMB

2011 pohar

CIK-FIA WORLD CHAMPIONSHIP KF1
RD1 WACKESDORF (D)
FINAL 1
2. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB
3. Místo Libor Toman (CZ) - Birel/BMB

CIK-FIA WORLD CHAMPIONSHIP KF1
RD2 ZUERA (ESP)
FINAL 2
3. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB

CIK-FIA WORLD CHAMPIONSHIP KF1
RD4 SARNO (I)
FINAL 1
3. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB
FINAL 4
3. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB

CIK-FIA WORLD CHAMPIONSHIP KF1
RD5 SUZUKA (JAP)
FINAL1
1. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB
FINAL 2
1. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB
FINAL 3
3. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB

ASIA-PACIFIC KF2 CHAMPIONSHIP
Suzuka (JAP)
2. Místo Klinkby-Silver Max (GB) - Birel/BMB

Serial DEUTCHE KART MEISTERSCHAFT KF2
1. Místo Marvin Kirhofer (D) - RK/BMB

FINNISH CHAMPIONSHIP FINLAND KF1
LAHTI (FIN)
1. Místo Johannes Hainonen (FIN) - Birel/BMB

WSK EURO SERIES
SARNO (I)
1 Final KF1
2. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB
2 Final KF1
2. Místo Libor Toman (CZ) - Birel/BMB

WSK EURO SERIES
PORTIMAO (P)
KF2 2. Místo Kevin Rossel (DK) - RK/BMB
KF2 3. Místo Lars Sorensen (DK) - RK/BMB

WSK EURO SERIES
LA CONCA(I)
KF2 2. Místo Pavel Rudakov (RUS) - Tony Kart/BMB
2. Final
KF1 3. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB

WSK EURO SERIES
ZUERA (ESP)
1. Final KF1
3. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB
2. Final
3. Místo Mark Litchfield - - FA Kart/BMB

WSK MASTERS SERIES KF2
CASTELETO (I)
1. Místo Pavel Rudakov (RUS) - Tony Kart/BMB

2010

CIK-FIA VIKING TROPHY KF2
LIDKOPING (SWE)
1. Místo Kevin Munkholm (SWE) - Birel/BMB

WINTER CUP LONATO SUPER KF
LONATO (I)
1. Místo Libor Toman (CZ) - Birel/BMB
2. Místo Sauro Ceseti (I) - Birel/BMB

Serial DEUTCHE KART MEISTERSCHAFT KF3
1. Místo Christian Sorensen (DK) - Birel/BMB

WSK EURO SERIES
GENK(B)
SKF 3. Místo Sauro Ceseti (I) - Birel/BMB
KF2 3. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB

WSK EURO SERIES
ZUERA (ESP)
KF2 2. Místo Gerard Barrabeig - Birel/BMB
KF3 3. Místo Christian Sorensen - Birel/BMB

WSK EURO SERIES
SARNO (I)
KF2 2. Místo Karol Basz (PL) - RK/BMB

2009

CIK-FIA EUROPEAN SUPER KF CHAMPIONSHIP
1. Místo Aaro Vainio (FIN) - Maranello Kart/Maxter

CIK-FIA WORLD KARTING CHAMPIONSHIP
COLOANE (MACAU)
2. Místo Aaro Vainio (FIN) - Maranello Kart/Maxter
3. Místo Ben Hanley (GB) - Maranello Kart/Maxter

2008

CIK-FIA WORLD CUP SUZUKA KF1
SUZUKA (JAP)
1. Místo Davide Fore (I) - Maranello Kart/Maxter

CIK-FIA WIKING TROPHY KF3
LAPPEENRANTA (FIN)
1. Místo Maxim Zimin (RUS) - Maranello Kart/Maxter

CIK-FIA EUROPEAN KF3 CHAMPIONSHIP
VARENNES (F)
1. Místo Aaro Vainio (FIN) - Maranello Kart/Maxter
2. Místo Johny Wiman (FIN) - Maranello Kart/Maxter

CIK-FIA ASIA-PACIFIC KF2 CHAMPIONSHIP
SUZUKA (JAP)
3. Místo Giaguaro Nero (I) - Maranello Kart/Maxter

2007

CIK-FIA EUROPEAN KF3 QUALIFICATION
1. Místo Jack Harvey (GB) - Maranello Kart/XTR
2. Místo Petri Suvanto(FIN) - Maranello Kart/XTR

CIK-FIA EUROPEAN KF3 CHAMPIONSHIP
SERNO (F)
1. Místo Jack Harvey (GB) - Maranello Kart/XTR

CIK-FIA EUROPEAN KF2 CHAMPIONSHIP
SALBRIS (F)
2. Místo Miki Monras (ESP) - Maranello Kart/Parila

2006

CIK-FIA EUROPEAN ICA-J CHAMPIONSHIP
MARIEMBORG (B)
1. Místo Miki Monras (ESP) - Maranello Kart/Parila

 pohar

 

 

ref crg

 

ref macao